Beschrijving
100W 808nm MCC-diodelaserbalk
MCC (Micro-Channel Cooler) is ontworpen voor krachtige laserdiodebars, met een uitstekende warmteafvoercapaciteit dan traditionele passieve of watergekoelde koellichamen.
Snelle details:
Standaard maat
Lange levensduur hoge betrouwbaarheid
Uitstekende straalkarakteristieken
Gebruikt voor diodelaser ontharingsmachine.
Het kan ook worden gebruikt voor industriële pompen en laserkoppelingen.

Data papier
Artikelnummer: WC808SB100
| Optisch | |
| Centrum Golflengte λ | 808nm |
| Golflengte Tolerantie | ±5nm |
| Uitgangsvermogen: | 100W |
| Spectrale breedte FWHM | ≤3nm |
| Spectrale breedte FW90%E | ≤6nm |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 28Deg |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 8Deg |
| Polarisatiemodus | TM |
| Hellingsefficiëntie | ≥1.15W/A |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ≤120A |
| Drempelstroom Ith | ≤22A |
| Bedrijfsspanning Vop | ≤2.2V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ≥55% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 22~28℃ |
| Bewaar temperatuur | 0-55℃ |
| Golflengte Temperatuur Coëfficiënt | ~0.28nm/℃ |
| Koelmiddel | Gedeïoniseerd water |
| Stroomsnelheid/bar | 0.4-0.7L/min |
| Maximale inlaatdruk | 380kPa |
| Weerstand | 0.25-5MΩ*cm |
Pakket tekening:
![H{W@{T]2Z{I{3Q9WAI3P)`O](/Content/uploads/202098745/202002211009486464236.png)

Populaire tags: 100w 808nm mcc diode laserbar leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










