100W diode laserbalk
100W Diode Laser Bar wordt gebruikt voor het repareren van diodelaser ontharingsmachines en kan ook worden gebruikt voor industrieel pompen en laserkoppelingen.
GG gt; Speciaal ontwerp voor lasermachine met microkanaaldiode


| Optisch | |
| Middengolflengte λ | 808nm |
| Golflengtetolerantie | ± 5 nm |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Spectrale breedte FWHM | ≤3nm |
| Spectrale breedte FW90% E | ≤6nm |
| Snelle divergentie van assen (FWHM) | 40Deg |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 10Deg |
| Polarisatiemodus | TM |
| Hellingefficiëntie | ≥1.0W/A |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ≤110A |
| Drempel Huidige Ith | ≤20A |
| Bedrijfsspanning Vop | ≤2V |
| Energieconversie-efficiëntie | ≥55% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~30℃ |
| Bewaar temperatuur | 0-55℃ |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | ~ 0,28 nm / ℃ |
| Koelmiddel | Gedeïoniseerd water |
| Debiet / Bar | 0,4-0,7 l / min |
| Max. Inlaatdruk | 380 kPa |
| Weerstandsvermogen | 0,25-5 MΩ * cm |
Certificatie
Bestelprocedure:
1. Neem per e-mail contact met ons op voor meer informatie
2. We sturen PI naar u voor betaling, de betalingstermijn is T / T of Western Union
3. Zodra de betaling is gedaan, regelen we de productie
4. De levertijd is 1-4 weken, afhankelijk van verschillende bestelhoeveelheden en verzoek.
5. Na levering sturen we u DHL UPS FedEx TNT trackingnummer.
6. De kwaliteitsgarantie is één jaar.
Populaire tags: 100w diode laserbar leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










