100W 808nm Diode Laser Bar Micro-Channel Koeler MCC bars
Micro-Channel Cooler (MCC) is ontworpen voor krachtige CW diode bar tot 60W en 150W. De Micro-Channel Cooler is een hoog rendement heat-exchange koellichaam. Dit MCC-pakket kan tot >1KW CW uitgangsvermogen van een enkele stapel leveren voor directe warmtebehandeling voor de industrie, zoals metaalharding, laserbekleding, lassen en enz. Het wordt ook wijd gebruikt voor ontharingstoepassingen.

Product & Beschrijving Artikelnr.: WC808SB100 | |
Artikelnaam: BNI Laser 100W 808nm Geleiding Gekoelde Laser Module Voordelen: 1.Narrow Spectrum 2.High lasermacht 3.High efficiency 4.Long levensduur hoge betrouwbaarheid 5.Excellent straalkenmerken Toepassingen: Cosmetologie, Industrie | |
Specificaties | |
| Optische | |
| Middengolflengte λ | 808nm |
| Golflengtetolerantie | ±5nm |
| Uitgangsvermogen | 100w |
| Spectrale breedte FWHM | ≤3nm |
| Spectrale breedte FW90%E | ≤6nm |
| Snelle as divergentie (FWHM) | 41Deg |
| Langzame as divergentie (FWHM) | 9Deg |
| Polarisatiemodus | Tm |
| Hellingsefficiëntie | ≥1.0W/A |
| Elektrische | |
| Huidige Iop bedienen | ≤110A |
| Drempelstroom Ith | ≤20A |
| Bedrijfsspanning Vop | ≤2V |
| Efficiëntie van energieconversie | ≥55% |
| Thermische | |
| Bedrijfstemperatuur | 15 ~ 30 ° C |
| Opslagtemperatuur | 0-55°C |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | ~0.28nm/°C |
| Koelvloeistof | Gedeioneerd water |
| Debiet/staaf | 0.4-0.7L/min |
| Maximale inlaatdruk | 380kPa |
| Weerstand | 0.25-5MΩ*cm |
810nm 100w diode laser bar voor 808nm diode laser ontharing Duitsland handstuk

Verpakking:
10 stuks ingesteld in een geval (volgens uw verzoek).

Levering
FedEx, DHL Express, UPS, TNT.

Onze Campany

Fabrieksweergave


Certificeringen



Neem contact met ons op














