Beschrijving
150W 808nm CW Enkele Staaf LaserDiode
----voor het pompen, ontharingsmachine, wetenschappelijk onderzoek, militair, industrie snijden 25 emitters of 47 emitters

Functies:
Hoge betrouwbaarheid.
Hoge stabiliteit.
Hard Solder Aseembly Technologie.
Geoptimaliseerde OE-conversie-efficiëntie.
Stardard-configuratie en klantontwerppakket.
Specificaties:
Artikelnr.: CC808SB150
Item naam: 150W 808nm CW geleiding gekoelde single bar diode laser
| Optische | |
| Middengolflengte λ | 808nm |
| Golflengtetolerantie | ±5nm |
| Uitgangsvermogen | 150W |
| Spectrale breedte FWHM | ≤3nm |
| Spectrale breedte FW90%E | ≤6nm |
| Snelle as divergentie (FWHM) | 40 Graden |
| Langzame as divergentie (FWHM) | 10 Graden |
| Polarisatiemodus | Tm |
| Hellingsefficiëntie | ≥1.0W/A |
| Elektrische | |
| Huidige Iop bedienen | ≤105A |
| Drempelstroom Ith | ≤20A |
| Bedrijfsspanning Vop | ≤2V |
| Efficiëntie van energieconversie | ≥55% |
| Thermische | |
| Bedrijfstemperatuur | 15 ~ 30 ° C |
| Opslagtemperatuur | 0-55°C |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | ~0.28nm/°C |
| Koelvloeistof | Gedeioneerd water |
| Debiet/staaf | 0.4-0.7L/min |
| Maximale inlaatdruk | 380kPa |
| Weerstand | 0.25-5MΩ*cm |












