100W 940nm MCC-diodelaserbalk
Belangrijkste kenmerken:
100 Watt, 940nm-golflengte, MCC-pakket
940nm wordt veel gebruikt voor industrieel pompen;
Als u een laserdiodestapel moet monteren voor ontharingstoepassing, wordt 100W 808nm MCC aanbevolen.
100W 808nm microkanaaldiodelaserbalk met standaardformaat kan worden gebruikt voor alle microkanaallaserstacks.

Data papier
Artikelnummer: WC940SB100
Naam van het item: 100W 940nm watergekoelde enkele staafdiodelaser
| Optisch | |
| Centrum Golflengte λ | 940nm |
| Golflengte Tolerantie | ±5nm |
| Uitgangsvermogen: | 100W |
| Spectrale breedte FWHM | ≤3nm |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 40Deg |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 10Deg |
| Polarisatiemodus | TM |
| Hellingsefficiëntie | ≥1.0W/A |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ≤105A |
| Drempelstroom Ith | ≤20A |
| Bedrijfsspanning Vop | ≤2V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ≥55% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 15~30℃ |
| Bewaar temperatuur | 0-55℃ |
| Golflengte Temperatuur Coëfficiënt | ~0.28nm/℃ |
Pakket tekening:
![H{W@{T]2Z{I{3Q9WAI3P)`O](/Content/uploads/202098745/202002211009486464236.png)
FAQ:
Wat is uw betalingsvoorwaarden?
T/T of Western Union, voor uw keuze.
Biedt u garantie voor de producten?
Ja, alle producten zijn getest voor verzending.
Levenslange techniekondersteuning. 2 jaar garantie.
Zou u OEM kunnen doen (lasers ontwerpen en produceren voor de klant)?
Ja, we hebben een professioneel R&D-team inclusief software, hardware, elektronica en ontwerpers 3D-afdeling en hebben voldoende vermogen om lasers volledig te vervaardigen volgens de eisen van de's van de klant.
Populaire tags: 100w 940nm mcc diode laserbar leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










