Beschrijving
200W 940nm CW Enige Diode van de Staaflaser
Voordelen:
Lange levensduur
Uniform straalprofiel
Toepassingen:
Militaire projecten
Wetenschappelijke onderzoeken
Medische
![]() | ![]() |
Tekening:

Gegevensblad:
| Optische | |
| Middengolflengte | 940nm |
| Golflengtetolerantie | ±5nm |
| Uitgangsvermogen | 200W |
| Spectrale breedte FWHM | ≤3nm |
| Spectrale breedte FW90%E | ≤6nm |
| Snelle as divergentie | 40 Graden |
| Langzame as divergentie | 10 Graden |
| Polarisatiemodus | Tm |
| Hellingsefficiëntie | ≥1.0W/A |
| Elektrische | |
| Huidige Iop bedienen | ≤210A |
| Drempelstroom Ith | ≤20A |
| Bedrijfsspanning Vop | ≤2V |
| Efficiëntie van energieconversie | ≥60% |
| Thermische | |
| Bedrijfstemperatuur | 22 ~ 28 ° C |
| Opslagtemperatuur | 0 ~55°C |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | 0.28nm/ºC |
| Koelvloeistof | Gedeioneerd water |
| Debiet/staaf | 0.4-0.7L/min |
| Maximale inlaatdruk | 380kPa |
| Weerstand | 0.25-5MΩ*cm |
| Ge filtreerde waterdeeltjes | <> |
Informatie:
Certificering:
Neem contact met ons op: info@brandnew-china.com
Bestelprocedure:
1. Neem contact met ons op voor meer informatie per e-mail
2. Wij sturen PI naar u voor betaling, betalingstermijn is T / T of Western Union
3. Zodra de betaling is gedaan, zullen wij productie regelen
4. Levertijd is 1-4 weken afhankelijk van verschillende bestelling aantal en verzoek.
5. Na levering, sturen wij u DHL UPS FedEx TNT tracking no.
Populaire tags: 200w 940nm cw single bar laser diode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China












