CW-diodelaser met enkele staven
CW Single Bars Diode Laser heeft een hoge betrouwbaarheid, hoge stabiliteit en hoge helderheid, geschikt voor industriële lasertoepassingen. Ze hebben een lange levensduur, zijn geschikt voor gebruik in zware omgevingen en ondersteunen de continue CW-lasermodus. CS-verpakte laserdiodestaven presteren goed in industriële toepassingen en zijn geschikt voor een verscheidenheid aan precisieverwerkingstaken, zoals nauwkeurig snijden, lassen, boren en graveren.
Functie:
Verzegeld pakket met enkele staaf
Hoog uitgangsvermogen 60W
Hoge stabiliteit
Lange levensduur
Lage glimlach
AuSn-binding
RoHS-naleving
Sollicitatie:
Medische drukkerijindustrie pompen

Gegevensblad
Artikelnr.: CC880DL60
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 880 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 60W |
| Werkmodus | CW |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 36 graden |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 10 graden |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 65A |
| Drempelstroom Ith | 10A |
| Bedrijfsspanning Vop | 1.8V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 45% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 20 ~ 30 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 graden |
| Temperatuurcoëfficiënt | ~0,3 nm/graad |
Tekening

Populaire tags: cw diodelaser met enkele staven leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










