Beschrijving
200W 960 Nm Micro Channel Laser Bar
Functies:
- MCC Single Bar -pakket
- Hoog uitgangsvermogen 200W (CW)
- Hoge stabiliteit
- Lange levensduur
- Lage glimlach
- AUSN -binding
Sollicitatie:
- Medisch
- Industrie
- Pompen

Brandnew levert MC960DL200 micro-kanaals enkele bar diode laser, gebruikt AUSN-bindingstechnologie met meerdere voordelen van lage glimlach, stabiel uitgangsvermogen, hoog vermogen, hoog rendement, lange levensduur en hoge compatibiliteit, en worden op grote schaal toegepast in laserarrays en -stacks
Datumblad
Artikelnummer:MC960DL200
| Optisch | |
| Middengolflengte | 960 nm |
| Werkmodus | CW |
| Uitgangsvermogen | 200W |
| Polarisatie | TE |
| Golflengtetolerantie | ± 10 nm |
| Divergentie snel FWHM | 35deg |
| Divergentie langzaam FWHM | 8deg |
| Elektrisch | |
| Bedieningsstroom Lop | 210A |
| Drempelstroom lth | 30A |
| Bedrijfsspanning VOP | 2V |
| Thermisch | |
| Operationele temp . | 22 ~ 28 graden |
| Opslagtemperatuur | 0 ~ 55 graden |
| Koelmiddel |
Gedeïoniseerd water<20um |
| Debiet/staaf | 0,3 ~ 0,4l/min |
| Max inlaatdruk | 380 kPa |
Tekening:

Populaire tags: 200W 960 Nm Micro Channel Laser Bar Leveranciers, Fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










