Beschrijving
Nieuw ontwikkelde 80W 1064nm CS-laserdiode
Brandnew levert hoogwaardige CS-Mount laserdiode-arrays (laserdiodestaven). Deze CS-Mount laserdiodebars kunnen worden gebruikt voor solid-state pompen of infraroodbehandeling.
Golflengte: 808nm, 915nm, 940nm, 976-980nm, 1064nm
Uitgangsvermogen: 20W, 40W, 60W, 80W CW
Soldeer: Indium / AuSn
Koellichaam: Cu / WCu90 / WCu85
Snelle as kan worden gecollimeerd volgens verzoek.

Tekening
![FN]NH[XFZVC%7RT7FUJOGFT](/Content/upload/201998745/201907231522471807113.png)
Data papier
Artikelnummer: WC1064SB80
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 1064nm |
| Golflengte Tolerantie | ±5nm |
| Uitgangsvermogen: | 80W |
| Werkmodus | CW |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 88A |
| Drempelstroom Ith | 5A |
| Bedrijfsspanning Vop | 1.5~2V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 60% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 15~30℃ |
| Bewaar temperatuur | 0-55℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt | ~0.3nm/℃ |
Populaire tags: 80w 1064nm cs laserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










