Diode-laserbalk
Snelle details:
CW-werkmodus
Lange levensduur, hoge betrouwbaarheid
Uitstekende straaleigenschappen
Harde soldeerassemblagetechnologie
Geoptimaliseerde OE-conversie-efficiëntie
Standaard configuratie- en klant-ontwerppakket
Gebruikt voor diodelaser ontharingsmachine
Het kan ook worden gebruikt voor industriële pompen en laserkoppelingen

Gegevensblad
Artikelnr.: WC808SB100
| Optisch | |
| Middengolflengte λ | 808 nm |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Spectrale breedte FWHM | Kleiner dan of gelijk aan 3nm |
| Polarisatiemodus | TM |
| Hellingefficiëntie | Groter dan of gelijk aan 1,15 W/A |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | Minder dan of gelijk aan 120A |
| Drempelstroom Ith | Minder dan of gelijk aan 22A |
| Bedrijfsspanning Vop | Minder dan of gelijk aan 2,2 V |
| Efficiëntie van stroomconversie | Groter dan of gelijk aan 55% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 22~28 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | ~0,28nm/graad |
Pakkettekening
![product-1-1 H{W@{T]2Z{I{3Q9WAI3P)`O](/Content/uploads/202098745/202002211009486464236.png)
Veelgestelde vragen
Wat is de doorlooptijd?
Normaal gesproken 3-5 dagen. Op maat gemaakte producten hebben 15 werkdagen nodig.
Kunt u OEM doen (lasers ontwerpen en vervaardigen voor de klant)?
Ja, we hebben een professioneel R&D-team inclusief software, hardware, elektronica en 3D-afdeling voor ontwerpers en hebben voldoende mogelijkheden om lasers volledig volgens de eisen van de klant te vervaardigen.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
T/T of Western Union, voor uw keuze.
Populaire tags: leveranciers van diodelaserbars, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










