Afneembare 976nm ~ 980nm krachtige vezelgekoppelde infraroodlaserdiodemodule
Functies:
Multi-mode medische lasermodule
14-pins vlinderpakket
Afneembare vezel
200um of 400um vezelkern optioneel
Hoog vermogen 10w, 12w, 15w uitgangsvermogen
Fotodiode, TE-koeler, thermistor, richtstraal en vezeldetector
Sollicitatie:
Medische lasertractie
Sensing
Anderen
BrandNew Tech kan ook op maat gemaakte glasvezelgekoppelde LD aanbieden
Laat me weten wat uw speciale verzoek is:
1. Aangepast uitgangsvermogen
2. Aangepaste vezel
3. Aangepaste glasvezelconnector

Specificatie:
Item nr. FC976CB15
Artikelnaam: afneembare vlinder multi-mode fiber-gekoppelde diodelaser
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 976nm ± 10nm |
| Uitgangsvermogen | 15W |
| Werkmodus | CW |
| Vezel | Afneembaar |
| Vezel kern | 200um 2f400um |
| Vezel NA | 0.22NA |
| Vezel lengte | Jack van 2,5 m/2,5 mm |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom | 9A |
| Drempelstroom | 0.6A |
| Werkspanning | 4V |
| Thermisch | |
| Temperatuur testen | 25 graden |
| Bewaar temperatuur | -30~70 graden |
Pakkettekening en pinfuncties:

Populaire tags: Afneembare 15W 976nm 980nm vlinderlaserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










