
10W 450W CW-werkmodus Vezelgekoppelde diodelaser voor biotechnologie
Functies:
445nm 450nm blauwe diode
Standaard glasvezel 105um/0.22NA/1m/SMA905
Werkmodus: CW
Uitstekende keuze voor verwerkingstoepassingen met hoog reflecterende materialen
Sollicitatie:
Biotechnologie
Medische laserbehandeling
Materiaalverwerking
Laserprinter
We hebben een uitstekend product gelanceerd {{0}}W 450W CW-werkmodus Fiber Coupled Diode Laser, die gebruik maakt van een 445nm 450nm blauwe diode met standaardvezel 105um/0.22NA/1m/SMA905 in CW-werkmodus. Het is geschikt voor sterk reflecterende materiaalverwerkingstoepassingen en is een uitstekende keuze voor biotechnologie, medische lasertherapie, materiaalverwerking en laserprinten. Ons R&D-team streeft voortdurend naar technologische innovatie en streeft ernaar hoogwaardige, uiterst efficiënte lasers te produceren. We zijn ervan overtuigd dat dit product u zal helpen uw werk soepeler te doen.
Gegevensblad
Artikelnr: FC450DL10
Artikelnaam: 10W CW-vezellaser met richtstraal
| Optisch | |
| Middengolflengte λ | 450 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Werkmodus | CW |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 2A |
| Drempelstroom Ith | 0.7A |
| Bedrijfsspanning Vop | 13V |
| Richtstraal | |
| Golflengte | 515 ± 10 nm |
| Stroom | 1mW |
| Bedrijfsstroom Iop | 120mA |
| Bedrijfsspanning Vop | 6.5V |
| Vezel | |
| Diameter van de vezelkern | 200um |
| Vezel numeriek diafragma | 0.22NA |
| Vezellengte | 1m |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graad |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | -0.3 nm/graad |
Tekening:

Populaire tags: 10w cw-fiberlaser met richtstraalleveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










