Beschrijving
6W 450nm vezelgekoppelde laserdiodes, TEC, PD, Thermistor
Verkrijgbaar met compacte pakketontwerpen, 6W 450nm fiber-gekoppelde laserdiode zorgt voor een stabiel uitgangsvermogen en een hoge koppelingsefficiëntie in de industrie.
Functie:
0.22NA numerieke apertuurvezel
105μm diafragma
Fiber Connector FC/SMA905, voor uw keuze:

Tekening
![JBQ7KSJX4QN[`BF]XWR6GEH](/Content/upload/201998745/201907261431595099914.png)
Data papier
| Optisch: | |
| Centrum Golflengte | 450nm |
| Golflengte Tolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen: | 6W |
| Werkmodus | CW |
| Vezel: | |
| Vezel buigradius | & gt;60mm |
| Vezelkern | 105um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezelconnector | SMA905/FC |
| Elektrisch: | |
| Bedrijfsstroom Iop | 1.6A |
| Drempel Stroom lth | 0.2A |
| Bedrijfsspanning Vop | 20V |
| TEC: | |
| Bedrijfsstroom Iop | 6A |
| Bedrijfsspanning Vop | 19.6V |
| Thermisch: | |
| Bedrijfstemperatuur: | 15~55℃ |
| Bewaar temperatuur | -30-70℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt | ~0.3nm/℃ |
Neem gerust contact met ons op via e-mail om de beste prijs te krijgen!
Populaire tags: 6W 450nm Fiber gekoppelde laserdiodes TEC PD Thermistor leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










