80W 793nm vezelgekoppelde diodelaser
De FC793DL80 is een compacte laserdiode met meerdere -emitters en hoog{2}}vermogen, met een lijnbreedte van minder dan 5 nm bij een continue golfuitvoer van 30 W (CW)
De FC793DL80 beschikt over een extreem hoge hellingsefficiëntie van 18 W/A en een ongekende thermische golflengtestabiliteit van 0,03 nm/graad
Overzicht
Belangrijkste kenmerken:
Golflengte:793 nm (nabij infrarood, geschikt voor een breed scala aan toepassingen, waaronder materiaalverwerking en medische behandelingen)
Uitgangsvermogen:80W (hoog vermogen voor intensieve industriële en wetenschappelijke taken)
Vezel-Gekoppeld:Efficiënte vezelkoppeling maakt flexibele bundellevering en integratie in verschillende systemen mogelijk
Hoog rendement:Ontworpen voor een laag energieverbruik met effectief thermisch beheer
Uitstekende straalkwaliteit:Biedt een stabiele straal van hoge- kwaliteit die geschikt is voor precisietoepassingen
Compact en duurzaam:Robuust ontwerp voor betrouwbare prestaties in zware omstandigheden
Lange levensduur:Zorgt voor operationele stabiliteit op de lange- termijn met minimaal onderhoud
Toepassingen:
Materiaalverwerking:Ideaal voor lasersnijden, lassen, graveren en markeren, vooral in industriële installaties met hoog-vermogen
Medische en biofotonica:Gebruikt in medische toepassingen zoals laserchirurgie, fotodynamische therapie (PDT) en diagnostiek
Laserspectroscopie:Perfect voor onderzoekstoepassingen, waaronder spectroscopie en precisiemeettaken
Laserablatie en microbewerking:Geschikt voor het fijn verwijderen van materiaal, vooral in de halfgeleider- en elektronicaproductie
Wetenschappelijk onderzoek:Perfect voor experimenten waarbij laserbronnen met hoge{0}}intensiteit en nauwkeurige laserbronnen nodig zijn
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Gegevensblad
Artikelnr.: FC793DL80
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 793 nm |
| Golflengtetolerantie | ±3nm |
| Uitgangsvermogen | 80W |
| Spectrale breedte FWHM | 5 nm |
| Hellingefficiëntie | 18W/A |
| Vezel | |
| Vezelbuigradius | >90 mm |
| Diameter van de vezelkern | 200um |
| Vezel numeriek diafragma | 0,22NA |
| Vezellengte/vezelbeschermbuis | 1,5 ~ 2 m/0,9 mm volledige jas |
| Vezelconnector | Blote einde |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 5.5A |
| Drempelstroom Ith | 0.9A |
| Bedrijfsspanning Vop | 40V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 40% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~35 graden |
| Opslagtemperatuur | -20-70 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | ~0,3 nm/graad |
Tekening
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Veelgestelde vragen:
Wat is de doorlooptijd?
Normaal gesproken 3-5 dagen. Op maat gemaakte producten hebben 15 werkdagen nodig.
Kunt u OEM doen (lasers ontwerpen en vervaardigen voor de klant)?
Ja, we hebben een professioneel R&D-team inclusief software, hardware, elektronica en 3D-afdeling voor ontwerpers en hebben voldoende mogelijkheden om lasers volledig volgens de eisen van de klant te vervaardigen.
Populaire tags: 80w 793nm vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










