Beschrijving
30W 808nm 2V vezellaserdiode
Overzicht
Functies:
Unieke staafkoppelingstechnologie
De werkspanning bedraagt 2V
Nauwe golflengtetolerantie voor vezellaserpomptoepassingen
Multimode glasvezel, 200 μm kern, NA=0.22, SMA905-connector
Uitgangsvermogen tot 30 watt CW of gepulseerde modus
Het robuuste pakket is ontworpen om zeer warmte-efficiënt te zijn en moet veilig worden gemonteerd op een koellichaam met temperatuurregeling.
Brede toepassingen:
◆ Medisch
◆ Afdrukken
◆ Pompbron
◆ Materiaalverwerking

Pakkettekening:

Specificatie:
Artikelnummer: FC808DL30
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808 nm |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Spectrale breedte FWHM | 6 nm |
| Vezel | |
| Vezel kern | 200um |
| Vezellengte | 1m |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 12A |
| Drempelstroom Ith | 0.5A |
| Bedrijfsspanning Vop | 2V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur. | 15~55 graden |
| Opslagtemp. | -30-70 graden |
| Golflengte Temp. Coëfficiënt | 0,3 nm/graad |
Populaire tags: 30w 808nm 2v fiberlaserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










