8-pins glasvezelgekoppelde diodelaser
8-pins glasvezelgekoppelde diodelaser met richtstraal, PD en thermistor.
Functies:
Temperatuurbewaking: PD-thermistors kunnen de temperatuur in de laser in realtime bewaken, wat essentieel is om oververhitting te voorkomen en de laser tegen schade te beschermen.
Feedbackregeling: Door de bewaakte temperatuurinformatie terug te koppelen naar het besturingssysteem, kunnen de bedrijfsparameters van de laser, zoals de stroom of het vermogen van de pompbron, worden aangepast om de laser op de optimale bedrijfstemperatuur te houden.
Verbeterde stabiliteit: Door nauwkeurige temperatuurregeling kan de fluctuatie van de laseruitvoer veroorzaakt door temperatuurveranderingen worden verminderd, waardoor de stabiliteit van de laser wordt verbeterd.

Gegevensblad:
| 808 nm straal | |
| Middengolflengte λ | 808nm ±5nm |
| Uitgangsvermogen | 3W |
| Spectrale breedte FWHM | 5 nm |
| Bedrijfsstroom Iop | 4A |
| Drempelstroom Ith | 0.7A |
| Bedrijfsspanning Vop | 1.7V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~45% |
| Richtstraal | |
| Middengolflengte λ | 650nm ±10nm |
| Uitgangsvermogen | ~10mW |
| Bedrijfsstroom Iop | 100mA |
| Bedrijfsspanning Vop | 2.3V |
| Vezel | |
| Vezelbuigradius | >60 mm |
| Diameter van de vezelkern | 200um |
| Vezel numeriek diafragma | 0,22 NA |
| Vezelconnector | SMA905/FC/ST |
| Vezellengte | 1M |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | -0,3 nm/graad |
![product-1-1 ~(33U8S}381S)$F~BG]`4[S](/Content/upload/201998745/201906211600197434412.png)
Populaire tags: 8-pins vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










