808nm vezelgekoppelde diodelaser met richtstraal
Functies
Brandnew levert vezelgekoppelde laserdiodes die gebruik maken van professionele koppelingstechnologie, die meerdere voordelen bieden, bijvoorbeeld compact ontwerp, stabiel uitgangsvermogen, hoog vermogen, hoge efficiëntie en handige verpakking. Door de nauwkeurige bewerking en zorgvuldige uitlijning van alle optische elementen in de module kan de straal in een optische vezel worden gekoppeld.
Opties
We kunnen standaard glasvezelconnectoren leveren met verschillende structuren, zoals de FC, ST en SMA-905.
FC heeft een stevige structuur, het connectorvlak kan vlak zijn (PC) of een helling van 8 graden (APC).
ST heeft een ronde bajonetconnector en is eenvoudig te bedienen.
SMA-905 is gemaakt van metaal en wordt vaak gebruikt in lasers met hoog vermogen, hoge temperatuurbestendigheid en snelle hitte.

Gegevensblad:
Artikelnr.:FC808CB3
| 808 nm straal | |
| Middengolflengte λ | 808nm ±5nm |
| Uitgangsvermogen | 3W |
| Spectrale breedte FWHM | 5 nm |
| Bedrijfsstroom Iop | 4A |
| Drempelstroom Ith | 0.7A |
| Bedrijfsspanning Vop | 1.7V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~45% |
| Richtstraal | |
| Middengolflengte λ | 650nm ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 10mW |
| Bedrijfsstroom Iop | <100mA |
| Bedrijfsspanning Vop | <2.3V |
| Vezel | |
| Vezelbuigradius | >60 mm |
| Bufferdiameter | 320um |
| Diameter van vezelbekleding | 220um |
| Diameter van de vezelkern | 200um |
| Vezel numeriek diafragma | 0.22NA |
| Vezelconnector | FC/SMA905/ST |
| Vezellengte | 1M |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graad |
| Loodsoldeertemperatuur, max. 10 sec | 250 graden |
Maattekening

Populaire tags: 808nm vezelgekoppelde diodelaser met richtstraalleveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China















