Beschrijving
10W 808nm glasvezel gekoppelde laserdiode
Specificaties:
| Artikelnummer: FC808DL8 | |
| Naam van het item: 10W 808nm vezel gekoppelde laserdiode | |
| Optisch | |
| Centrum Golflengte λ | 808±5nm |
| Uitgangsvermogen: | 10W |
| Werkmodus | CW |
| Spectrale breedte FWHM | 6nm |
| & gt;90% vermogen | 0.15NA |
| Hellingsefficiëntie | 0.95W/A |
| Vezel | |
| Vezel buigradius | & gt;60mm |
| Vezellengte: | 1m |
| Diameter vezelkern/bekleding/buffer | 200um/240um/320um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 10.5A |
| Drempelstroom Ith | 1.8A |
| Bedrijfsspanning Vop | 2.0V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 40% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur (niet-condenserend) | 15~35℃ |
| Opslagtemperatuur (niet-condenserend) | -30-70℃ |
| Golflengte Temperatuur Coëfficiënt | ~0.3nm/℃ |

Ons bedrijf

Certificeringen

Neem contact op
|












