Beschrijving
8W 808nm HHL Fiber-gekoppelde diodelaser
Functies:
Pakket met hoge warmtebelasting (HHL)
elektrisch geïsoleerd
Hermetisch afgesloten
Vezelkern: 100um
Optionele snelle as collimerende optiek
Ingebouwde thermistor, TEC, fotodiode
Toepassingen:
Vezelversterkt pompen
Verlichtingssystemen
Industriële markering
Medisch
Bereikbepaling

Specificatieblad
Artikelnummer: FC808DL8
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 808nm |
| Golflengte Tolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen: | 8W |
| Vezel | |
| Vezelkern | 100um(-0,+6) |
| Vezellengte: | 1m |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezelconnector | FC/SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 11A |
| Drempelstroom Ith | 2A |
| Bedrijfsspanning Vop | 2.3V |
| PD | Inbouw |
| TEC Stroom/Spanning | 6A/9.8V |
| Thermistor | 10K |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 15~35℃ |
| Bewaar temperatuur | -20~70℃ |
Dimensies
![XT}CZ%EC6`0OI9[BL5G6]YM](/Content/uploads/202098745/2020062815413910dad352437f41ba84d2c48d210c8d74.png)
Populaire tags: 8w 808nm hhl fiber gekoppelde diode laser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










