Vezelgekoppelde laserdiode 808
Fiber Coupled Laser Diode 808 is een technologieproduct dat laserdiodes koppelt aan optische vezels en wordt gebruikt om laserenergie van laserdiodes aan optische vezels te koppelen voor transmissie. Deze technologie combineert de miniaturisatie en hoge efficiëntie van laserdiodes met de flexibiliteit en transmissiemogelijkheden over lange-afstanden van optische vezels, en wordt veel gebruikt in laserverwerking, medische behandelingen, communicatie en andere gebieden.
Snelle details:
Kerndiameter: 105um; Numeriek diafragma: 0,22NA; Vezelconnector: FC/SMA905/ST
laserchip van Jenoptik Duitsland; substraat/schaal van Tecnisco Japan; glasvezel van Nufern Duitsland

Sollicitatie:

| Specificatie: | |
| Uitgangsvermogen | 5W |
| Centrum golflengte | 808 nm |
| Spectrale breedte | 5 nm |
| Drempelstroom | 0.5A |
| Bedrijfsstroom | 3A |
| Bedrijfsspanning | 6V |
| Conventie-efficiëntie | 45% |
| Golflengteverschuiving versus temperatuur | 0,3 nm/graad |
| Opslagtemperatuur | -30~70 graden (niet-condenserend) |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Vezelbuigradius | >60 mm |
| Kerndiameter | 105um |
| Numeriek diafragma | 0,22NA |
| Vezelconnector | FC/SMA905/ST |
Populaire tags: vezelgekoppelde laserdiode 808 leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










