1550 nm enkele modus Vezel gekoppelde laserdiode
Deze diode-lasers zijn alternatieve oplossingen voor vezellasers en hebben een nauwkeurige middengolflengte, smalle lijnbreedte en gestabiliseerde spectra en zijn ontworpen voor het zaaien van vezels en vaste staten lasers, conversie naar de zichtbare en directe toepassingen .
Functies:
High Power Single Mode
TEC, fotodiode en thermistoropties 1550 nm
PM Vezelafgifte Optioneel
Interne roosterstechnologie
Standaard 14- pin vlinderpakket
Toepassingen:
Vezellaserzaaien
Directe materiaalverwerking
Lasercommunicatie en RangeFinding

Spec -blad:
Item no .: fc1550dfb80
| Optisch | |
| Middengolflengte | 1550 nm |
| Golflengtetolerantie | ± 5 nm |
| Uitgangsvermogen | 80 MW |
| Hellingsefficiëntie | 0,2 MW/MA |
| Lijnbreedte | 150 kHz |
| Onderdrukkingsverhouding bij zijmodus | 45DB |
| Vezel | |
| Vezeltype | SMF |
| Vezeljack | 900um/250um strakke buffer |
| Elektrisch | |
| Drempelstroom ith | 50 ma |
| Maximale stroom | 500 mA |
| Voorwaartse spanning | 2V |
| TEC -aandrijfstroom/spanning | 2A/3.4V |
| Thermistor weerstand | 10kΩ @ 25 graden |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | -20-65 diploma |
| Opslagtemperatuur | -40-85 diploma |
| SLD -chiptemperatuurinstelling | 25 graden |
Maat tekening

Populaire tags: 1550 nm enkele modus Vezel gekoppelde leveranciers van laserdiode, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










