Beschrijving
20 mW 1651 nm vezelgekoppelde diodelaser
belangrijkste kenmerken:
-
1651 nm ±1 nm tolerantie
-
Enkelvoudige-modus
-
Garandeert thermische stabiliteit en een lange levensduur
toepassingen:
- Koolwaterstofdetectie
- Veiligheid van olie- en gaspijpleidingen
- Voor gespecialiseerde detectie van lange- golflengten

Specificatie
Artikelnaam: 20 mW 1651 nm vezelgekoppelde diodelaser
Artikelnr.: FC1651SM20
| Optisch | Typische waarde |
| Centrum golflengte | 1651 nm ± 1 nm |
| Uitgangsvermogen | >20mW |
| Spectrumlijnbreedte | <300 KHz |
| Vezel | |
| Vezel kern | P.M |
| Vezelconnector | FC/APC |
| Vezellengte | 1M/0,9mm |
| Elektrisch | |
| Drempelstroom Lth | 60mA |
| Bedrijfsstroom Lop | 200mA |
| Bedrijfsspanning Vop | 1.8V |
| Thermisch | |
| Testtemperatuur | 25 graden |
| Opslagtemperatuur | -40 ~ 85 graden |
Lasergrootte:


Populaire tags: 20 mw 1651 nm vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










