300 W 905 nm vezelgekoppelde diodelaser
De 905nm 300W Fiber Coupled Diode Laser beschikt over dubbele golflengtemogelijkheden. Het werkt op 905 nm met een uitgangsvermogen van meer dan 30 W onder gepulseerde omstandigheden, en op 915 nm kan het meer dan 300 W vermogen leveren in de continue golfmodus (CW). Deze veelzijdigheid in golflengte- en vermogensinstellingen maakt hem geschikt voor een reeks toepassingen, van industriële verwerking tot medisch en wetenschappelijk onderzoek. De laser is ontworpen om nauwkeurige en krachtige lichtafgifte te leveren, waardoor efficiëntie en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen worden gegarandeerd. Een golflengtetemperatuurcoëfficiënt van 0,3 nm/graad, wat stabiele prestaties garandeert

Functie:
Dubbele golflengten
Uitgangsvermogen van meer dan 300 W in continue golfmodus (CW).
Efficiëntie en betrouwbaarheid.
Golflengtetemperatuurcoëfficiënt van 0,3 nm/graad zorgt voor stabiele prestaties
Sollicitatie:
Pompende bron
Wetenschappelijk onderzoek
Industrie
Artikelnummer:FC905DL300
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 905nm±5nm |
| Uitgangsvermogen | >30 W (1 ms, 10 Hz) |
| Middengolflengte 2 | 915nm±5nm |
| Uitgangsvermogen | >300W (CW) |
| Vezel | |
| Vezel kern | 105um |
| Vezellengte | 1m |
| Vezelnumeriek diafragma | 0.22NA |
| Vezelconnector | Blote einde |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Lop | 18A QCW |
| Drempelstroom Lth | 1A QCW |
| Bedrijfsspanning Vop | 40V QCW |
| Thermisch | |
| Testtemperatuur | 25 graden |
| Opslagtemperatuur | -30~70 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | 0.3 nm/graad |
Afmetingen:

Populaire tags: 300w 905nm vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










