150 W 915 nm vezelgekoppelde diodelaser
915nm-laserdiodes zijn verkrijgbaar met multi-bundelprofielen en met glasvezelgekoppelde uitgangen. Deze 915 nm laserdiodepakketten zijn ideaal voor pomptoepassingen, en 915 nm lasermodules zijn beschikbaar voor medische toepassingen, zoals laserchirurgie, ooglaserchirurgie en kankerbehandeling of printtoepassingen.
Functie:
CW-werkmodus
Parallel afdichtingsproces, anticondensatieontwerp
Compacte structuur, goede warmteafvoerprestaties
Schok- en trillingsbestendig
Voorzorgsmaatregel:
Het laserlicht dat door dit apparaat wordt uitgezonden, is onzichtbaar en schadelijk voor het menselijk oog. Kijk niet rechtstreeks in de vezeluitvoer of in de gecollimeerde straal langs de optische as wanneer het apparaat in werking is. Tijdens het gebruik moet een goede laserveiligheidsbril worden gedragen.

Parameters
Artikelnummer: FC915DL150
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 915 nm |
| Uitgangsvermogen | 150W |
| Spectrale breedte FWHM | 6 nm |
| Vezel | |
| Vezel kern | 106,5um |
| Vezel NA | 0,22NA |
| Vezelconnector | Blote einde |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom | 14A |
| Drempelstroom | 0.9A |
| Bedrijfsspanning | 23V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 45% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur. | 15~35 graden |
| Opslagtemp. | -20-70 graden |
Maat:

Populaire tags: 150w 915nm vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










