30W 915nm vezelgekoppelde laserdiode
Dit is een 30W 915nm vezelgekoppelde laserdiodemodule, die gebruik maakt van professionele koppelingstechnologie met meerdere voordelen en op grote schaal wordt toegepast in de markt.
Functies:
◆ compact ontwerp
◆ stabiel en hoog uitgangsvermogen
◆ hoog rendement
◆ lange levensduur
Brede toepassingen:
◆ Medisch
◆ Afdrukken
◆ Pompbron
◆ Materiaalverwerking

Opmerking:
Er kunnen slechts voor een korte periode absolute maximumwaarden op het apparaat worden toegepast. Blootstelling aan maximale classificaties gedurende langere tijd of blootstelling boven een of meer maximale classificaties kan schade veroorzaken of de betrouwbaarheid van het apparaat beïnvloeden.
ESD-BESCHERMING – Elektrostatische ontlading is de belangrijkste oorzaak van onverwachte productstoringen. Neem uiterste voorzorgsmaatregelen om ESD te voorkomen. Gebruik polsbanden, geaarde werkoppervlakken en rigoureuze antistatische technieken bij het hanteren van het product.
Gegevensblad:
Artikelnr.: FC915DL30
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 915 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Vezel | |
| Vezel kern | 105um |
| Vezel numeriek diafragma | 0.22NA |
| Vezellengte | 1m |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 12A |
| Drempelstroom Ith | 0.5A |
| Bedrijfsspanning Vop | 5.6V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graad |
| Golflengte Temp. Coëfficiënt | 0.3 nm/graad |
Pakkettekening:

Populaire tags: 30w 915nm vezelgekoppelde laserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China














