Pompbron 30W 915nm vezelgekoppelde diodelaser
Functies:
- Compact ontwerp
- Stabiel en hoog uitgangsvermogen
- Hoge efficiëntie
- lange levensduur
- Met Jenoptik-laserchips
Sollicitatie:
- Vezellaserpompbron
- Laserverlichting
- Wetenschappelijk onderzoek
- Entertainment weergeven

De 30 W 915 nm glasvezelgekoppelde diodelaser biedt hoge helderheid, neemt weinig ruimte in beslag en vereenvoudigd thermisch beheer door de diodes (warmtebronnen) te verdelen, waardoor het gebruik van lucht-gekoelde of water- gekoelde structuren met een voorspelbare hoge betrouwbaarheid mogelijk is.
Gegevensblad
Artikelnr: FC915DL30
Naam van het item: 30W laserpompende bronvezelgekoppelde laser
| Optisch | |
| Middengolflengte λ | 915 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Vezel | |
| Vezel kern | 200um |
| Vezel numeriek diafragma | 0,15 NA |
| Vezellengte | 1m |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 13A |
| Drempelstroom Ith | 1A |
| Bedrijfsspanning Vop | 4V |
| Thermisch | |
| Testtemperatuur | 25 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | ~0,3 nm/graad |
Tekening:

915nm 30W fiber-gekoppelde halfgeleiderlaserproducten worden geproduceerd door volledig geautomatiseerde productieapparatuur van BNT om consistente prestaties te garanderen, en worden al vele jaren in batches op de markt gebracht. Naast dit product levert BNT ook 405nm-1940nm, 2mW-4kW producten. Bied klanten op maat gemaakte producten en diensten. Vandaag ontwikkelt BNT zich geleidelijk tot een wereldleider op het gebied van laseroplossingen, met producten in meer dan 70 landen en regio’s over de hele wereld. Er zijn wereldwijd meer dan 10 miljoen lasers online actief, en de toepassingen betreffen vele gebieden zoals de industrie, medische behandeling, het bedrijfsleven, wetenschappelijk onderzoek, informatie, enz., wat nieuwe veranderingen met zich meebrengt in de ontwikkeling van de industrie en de verbetering van de klantwaarde.
Populaire tags: 30W laserpompbron vezelgekoppelde laserleveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










