70W 915nm vezelgekoppelde laserdiode
Overzicht
Meerdere voordelen:
◆ Compact ontwerp ◆ Stabiel uitgangsvermogen ◆ Hoog vermogen
◆ Hoog rendement ◆ Lange levensduur ◆ Handige verpakking
◆ 1020 nm-1220 nm feedback ◆ SMA905-connector kan optioneel zijn
Brede toepassingen:
915nm-lasers worden voornamelijk gebruikt bij laserradar, laserlassen en laseroppervlakte-activatie.
Bij laserlassen en laseroppervlakteactiveringstoepassingen zijn 915 nm-lasers geschikt voor het precisielassen van kleine en micro-elektronische componenten, complexe printplaten en PCB-platen en andere kleine en complexe structurele onderdelen vanwege hun goede thermische effect en bundeluniformiteit. Het heeft een hoog uitgangsvermogen en kan een snel en uniform verwarmingseffect bieden, waardoor een nauwkeurig regelbare laspositie en een consistente soldeerverbindingskwaliteit worden gegarandeerd.

Sollicitatie:

Gegevensblad:
Artikelnr.: FC915DL70
Artikelnaam: 70W 915nm vezelgekoppelde diodelaser
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 915 ± 5 nm |
| Uitgangsvermogen | 70W |
| Spectrale breedte FWHM | 4,0 nm |
| Hellingefficiëntie | 5.8W/A |
| Vezel | |
| Vezel kern | 105um |
| Vezel numeriek diafragma | 0,22NA |
| Vezelconnector | Kaal |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 12A |
| Drempelstroom Ith | 0.6A |
| Bedrijfsspanning Vop | 11.8V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 45% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~35 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graden |
| Golflengte Temp. Coëfficiënt | 0,3 nm/graad |
Tekening:

Populaire tags: 70w 915nm vezelgekoppelde laserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










