Krachtige 750 W 915 nm vezeldiodelaser
Hoogvermogen 750 W 915 nm vezeldiodelaser is een laser die een laserdiode en een vezelkoppelingsapparaat integreert. Het bereikt een hoog-laservermogen door de uitgangsbundel van de laserdiode te koppelen aan de optische vezel. Dit type laser heeft niet alleen de hoge- vermogenskenmerken van de laserdiode, maar heeft ook de flexibiliteit en geleidingsprestaties van de optische vezel. Daarom wordt het op veel toepassingsgebieden veel gebruikt.
Functies:
Hoge betrouwbaarheid, multi-ontwerp met één zender
Vezel-pigtail met kerndiameter van 220 μm
Achterreflectie-isolatie 1040 nm - 1200 nm
Achterreflectie-isolatie: 30dB
Hoge energieconversie-efficiëntie: Fiberlasers hebben efficiënte energieconversiemogelijkheden en kunnen het gebruik van inputenergie maximaliseren.
Goede straalkwaliteit is geschikt voor toepassingen met hoge-precisie.

Specificatie
| Optisch | |
| Centrum golflengte | 915 nm |
| Uitgangsvermogen | 750W |
| Spectrale breedte FWHM | 6 nm |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom | 25-28A |
| Drempelstroom | 1.1A |
| Bedrijfsspanning | 62~64V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 43% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~35 graden |
| Temperatuurcoëfficiënt | ~0,35 nm/graad |
Dimensie
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Populaire tags: hoog vermogen 750w 915nm vezeldiodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










