Beschrijving
205 W 940 nm vezelgekoppelde diodelaser
Productbeschrijving
Belangrijkste kenmerken:
Werkmodus: CW
NA binnen 95% stroombehuizing: 0.18NA
Vezel NA / Indextype: 0.22NA Stapindex
Achterreflectie-isolatie 1060 ~ 1200 nm: 15 dB
Vereenvoudigd, efficiënt optisch systeem
Andere uitgangsvermogens zijn ook beschikbaar (100W, 150W, 200W, 250W, 500W, 700W enz.)
Sollicitatie:
Lasergraveermachine
Materiaalverwerking
Industriële toepassing

Gegevensblad
Artikelnr.:FC940DL205
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 940 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 250W |
| Werkmodus | CW |
| Spectrale breedte FWHM | 3,6 nm |
| Vezel | |
| Vezellengte/diameter van de vezelmantel | 1,5 m/0,9 mm |
| Diameter vezelkern/bekleding | 200/220um |
| NA binnen 95% stroombehuizing | 0.18NA |
| Vezel NA / Indextype | 0.22NA Stapindex |
| Vezelconnector | Kaal |
| Achterreflectie-isolatie 1060 ~ 1200 nm | 15 dB |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 15A |
| Drempelstroom Ith | 0.8A |
| Bedrijfsspanning Vop | 30V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 46% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur (niet-condenserend) | 15~35 graden |
| Opslagtemperatuur (niet-condenserend) | -30~70 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | 0.3 nm/graad |
| Golflengte huidige coëfficiënt | 1,1 nm/A |
| Afvalwarmte | 245 W (ongeveer) |
Tekeninggrootte
![product-1-1 10U1`50_O[J1J{~}][%`[NF](/Content/uploads/202098745/202002031433582184018.png)
Populaire tags: 205w 940nm vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










