30W 976nm 980nm vezelgekoppelde laserdiode

Productbeschrijving
30W 976nm 980nm vezelgekoppelde laserdiode worden vervaardigd met behulp van gespecialiseerde vezel-koppelingstechnieken, wat resulteert in volumeproducten met hoge efficiëntie, stabiliteit en superieure straalkwaliteit.
Speciaal ontwerp voor medische pomptoepassingen.
Er zijn verschillende uitgangsvermogens en golflengten beschikbaar.
Aangepaste versies en systemen ontworpen voor verschillende vezels zijn beschikbaar.
Vezel-gekoppelde laserdiodes spelen een pompende rol bij snij- en andere soorten lasers. Ze worden vaak gebruikt als pompbronnen, zoals fiberlasers of vaste{2}}lasers, om het werkmateriaal efficiënt te exciteren zonder al te veel interne ruimte in beslag te nemen.
Tekening:
![product-1-1 {9HI{ZTI{P_@X]]CGGI]9NY](/Content/upload/201998745/201908021518289842248.png)
Specificatie:
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 976 ± 10 nm |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Werkmodus | CW |
| Hellingefficiëntie | 2.7W/A |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 11.5A |
| Drempelstroom Ith | 0.6A |
| Bedrijfsspanning Vop | 5.6V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~45% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~55 graden |
| Opslagtemperatuur | -30-70 graden |
Populaire tags: 30w 976nm 980nm vezelgekoppelde laserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










