Beschrijving
976nm 980nm fiberlaser voor behandeling van spataderen
Functies
- Hoog uitgangsvermogen 980 nm infrarood laserlicht
- Groot vezelbereik: 30 W uitgangsvermogen van kernvezels van 400 μm en 460 μm
- Smalle lijnbreedte binnen ±3nm
- Hoge koppelingsefficiëntie, stabiele prestaties en een lange levensduur
toepassingen:
- Medisch
- Cosmetisch
- Behandeling van huidziekten

- De 976nm/980nm Fiber Laser, dé oplossing voor de behandeling van spataderen.
- Maakt gebruik van nabij-infrarode golflengten om de absorptie van hemoglobine nauwkeurig te richten, waardoor een effectieve en minimaal invasieve behandeling van spataderen wordt gegarandeerd.
- Het vezeltoevoersysteem biedt flexibiliteit en controle tijdens de behandeling, waardoor het ideaal is voor dermatologen en cosmetisch chirurgen.
Datumblad
Artikel nr.:FC976CB30
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 976 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Vezel | Afneembaar |
| Vezel kern | 600um |
| Vezel numeriek diafragma | 0.22NA |
| Vezellengte | 1m |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Lop | 15A |
| Drempelstroom Lth | 1.5A |
| Bedrijfsspanning Vop | 6V |
| Thermisch | |
| Testtemperatuur | 25 graden |
Afmetingen:
Vergelijking van het product voor en na gebruik:

Populaire tags: 976nm 980nm fiberlaser voor spataderenbehandeling leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










