30W 1064nm glasvezel gekoppelde diodelaser
Het gepatenteerde ontwerp van de Spectrum Stabilized Laser heeft een hoog uitgangsvermogen met een smalle spectrale bandbreedte. De gestabiliseerde piekgolflengte van de laser blijft vergrendeld, ongeacht de temperatuur van de behuizing, waardoor deze bron een ideale keuze is voor de meest veeleisende toepassingen.
Functies:
smalle lijnbreedte
laag energieverbruik
brede gestabiliseerde temperatuur in bedrijf
betaalbare, draagbare prestaties van instrumentkwaliteit
Toepassingen:
Raman-spectroscopie
Metrologie
Sensing
Analytische Instrumentatie
Specificatieblad:
Artikelnummer: FC1064DL30
| Optisch | Typische waarde |
| Centrum Golflengte λ | 1064nm |
| Uitgangsvermogen: | 30W |
| Spectrale breedte FWHM | 6nm |
| Hellingsefficiëntie | 2.5W/A |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 12A |
| Drempelstroom Ith | 0.9A |
| Bedrijfsspanning Vop | 4.7V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 50 procent |
| Vezel | |
| Vezel buigradius | 75mm |
| Diameter vezelkern | 200um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemp. | 25~35 graden |
| Golflengte Temp. Coëfficiënt | -0.35nm/graad |
Tekening
Populaire tags: 30w 1064nm fiber gekoppelde diode laser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










