150W 1064nm Hoge Machtsvezel Gekoppelde Laserdiode met 106.5um-Vezelkern
We hebben 150W 1064nm High Power Fiber-gekoppelde laserdiode, we hebben gespecialiseerde vezelkoppelingstechnologie aangenomen en onze onderzoeksmedewerkers verbeteren en innoveren voortdurend de verwerkingstechnologie in het productieproces, op basis van de professionele kennis en ervaring die op lange termijn is opgebouwd. We ontwikkelen ook voortdurend nieuwe producten om aan de specifieke behoeften van klanten te voldoen.
Voorzien zijn van:
150W uitgangsvermogen, ander uitgangsvermogen ook beschikbaar
1064nm centrale golflengte (450nm, 793nm, 808nm, 915nm, 940nm ook beschikbaar)
Hoge efficiëntie, stabiliteit en superieure bundelkwaliteit
Sollicitatie:
Fiber laser pompen
Fiber lasersnijden
Materiaalverwerking
Medische behandeling

Data papier
Item nr: FC1064DL150
Artikelnaam:1064nm High Power Fiber gekoppelde laserdiode met 106.5um Fiber Core
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 1064nm |
| Uitgangsvermogen: | 150W |
| Spectrale breedte FWHM | 5nm |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 38Deg |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 12Deg |
| Vezel | |
| Vezelkern | 106.5um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezellengte: | 1.5M |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 0.7A |
| Drempelstroom Ith | 12A |
| Bedrijfsspanning Vop | 31.5V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 45%~50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 15~35℃ |
| Bewaar temperatuur | -20-70℃ |
| Golflengte Temp. Coëfficiënt | 0.3nm/℃ |
Tekening:

FAQ
Q1: Hoe lang is onze garantietijd?
Wij bieden u 1,5 jaar garantie, in 1 jaar is alle service gratis.
Q2: Wat is de doorlooptijd?
Standaard product zijn allemaal op voorraad. Verzending via Express binnen 3 ~ 4 werkdagen. Aangepaste stapel heeft 15 werkdagen nodig
Q3: Ongeveer monster.
Monster is niet gratis.
Populaire tags: 1064nm high power fiber gekoppelde laserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










