450W high power fiber gekoppelde diode laser
Snelle details:
135 μm kern diameter vezel pigtail
Vezellengte kan worden aangepast
Ontwerp met hoge betrouwbaarheid multi-single emitter
Hun op meerdere single emitter gebaseerde ontwerp levert een zeer goede warmteafvoer door het pakket, wat leidt tot uitstekende thermische prestaties gedurende een lange levensduur.
Geavanceerde processen voor koppelingsefficiëntie stellen deze modules in staat om tot 90% van hun uitgangsvermogen binnen 0,17 NA te leveren.
Toepassingen: Fiber laser pompen, Solid-state laser pompen, Directe diode materiaalverwerking

Gegevensblad
Artikelnr.: FC915DL450
Naam van het item: 450W 915nm Fiber Coupled Diode Laser
| optisch | |
| Middengolflengte | 915nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen | 450W |
| Spectrale breedte FWHM | 10nm |
| vezel | |
| Fiber Bend Radius | >60mm |
| Vezelkern/Bekleding | 135um/155um |
| Vezel numeriek diafragma (>90% vermogen) | 0.17NA |
| Vezellengte | 1.5 ~2m |
| Vezel connector | Kaal einde |
| elektrisch | |
| Huidige Iop bedienen | 18 ~ 20A |
| Drempelstroom Ith | 1.1A |
| Bedrijfsspanning Vop | 53 ~ 55V |
| Efficiëntie van energieconversie | 48% |
| thermaal | |
| Bedrijfstemperatuur | 15 ~ 45 ° C |
| Opslagtemperatuur | -30-70°C |
| Temperatuurcoëfficiënt | ~0.35nm/°C |
tekening
![((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Populaire tags: 450w hoge macht vezel gekoppeld diode laser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










