High Power Fiber gekoppelde laserdiode
Opties:
808nm: het hoogste vermogen is 180W
915nm: het hoogste vermogen is 750W
976nm: het hoogste vermogen is 550W
Belangrijkste kenmerken:
Standaardvezel: 105um/200um kern; 0,22NA; SMA905/FC/Blote Connector
Vezellengte kan worden aangepast;
Pas de oplossing aan voor PD, TEC cooler, aming beam
Toonaangevende helderheid en betrouwbaarheid
Gestabiliseerd spectrum over temperatuur en stroom
Voor de kwaliteit, om de stabiele en lange levensduur te garanderen, gebruiken we laserchip van Jenoptik Duitsland.
Voor een betere koeling en warmteafvoer gebruiken we substraat/schil van Tecnisco Japan.
Voor een hoog energierendement gebruiken we vezels van Nufern.
Al met al gebruiken we accessoires van de beste kwaliteit ter wereld voor ons model.
Al deze functies kunnen de kwaliteit en lange levensduur van de laser garanderen, samen met de beste AnSn-soldeertechnologie.

Sollicitatie:
Lasermarkering, lasergravure, lasersnijden, vezellaserpompbron

Gegevensblad van heet product:
Item nr. FC915DL500
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 915nm |
| Golflengte Tolerantie | ±15nm |
| Uitgangsvermogen: | 500W |
| Vezel | |
| Vezellengte: | 1.5m |
| Diameter vezelkern | 220um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezelconnector | kaal einde |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 25A |
| Drempelstroom Ith | 1.1A |
| Bedrijfsspanning Vop | 46V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 15~45℃ |
| Bewaar temperatuur | -20-70℃ |
| Temperatuurcoëfficiënt | ~0.35nm/℃ |
Maattekening:

Populaire tags: high power fiber gekoppelde laserdiode leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, made in China










