Beschrijving
Industriële glasvezelgekoppelde diodelaser met hoog vermogen
Overzicht
915nm: tot 750W
976nm: tot 550W
808nm: tot 180W
105um of 200um vezelkern
NA. 0,22 Kale of SMA905-connector
Vezellengte: 1 m of meer, afhankelijk van uw behoeften.
Compact ontwerp, stabiel uitgangsvermogen, hoog vermogen, hoog rendement en handige verpakking
Toepassingen:
Vezellaserpompen, vaste-laserpompen, directe verwerking van diodemateriaal
Garantie:
Fabrieksbrand-getest gedurende 48 uur. Eén jaar garantie op vakmanschap en materialen na ontvangst van de artikelen.

Gegevensblad
Artikelnr. FC915DL500
| Optisch | |
| Golflengte | 915 nm |
| Golflengtetolerantie | ±15nm |
| Uitgangsvermogen | 500W |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 25A |
| Drempelstroom Ith | 1.1A |
| Bedrijfsspanning Vop | 46V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~45 graden |
| Opslagtemperatuur | -20-70 graden |
| Temperatuurcoëfficiënt | ~0,35 nm/graad |
Tekening
![product-1-1 O06T9G%H1D]H79E9F43_J70](/Content/uploads/202098745/202008281137340a0ec281ecb1404186b5865c79b75629.png)
Populaire tags: industriële vezelgekoppelde diodelaser met hoog vermogen leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










