30W 981nm Golflengte-gestabiliseerde vezelgekoppelde diodelaser
Functies
- Fiber laser pompen
- 981nm golflengte
- 30W uitgangsvermogen
- 105μm vezelkerndiameter
- 0.22N.A.
- Smalle bandbreedte △λ Minder dan of gelijk aan 0,7nm
- 1040nm-1200nm feedbackbescherming
Toepassingen
- Fiber laser pompen
Specificatieblad
Artikelnummer: FC981WS30
| Optisch | Typische waarde |
| Centrum Golflengte | 981nm |
| Golflengte Tolerantie | ±0.5nm |
| Uitgangsvermogen: | 30W |
| Vezel | |
| Vezelkern | 105um |
| Numeriek diafragma van vezels | 0.22NA |
| Vezellengte: | 1.5m |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Ith | 9A |
| Drempel Huidige Iop | 1A |
| Bedrijfsspanning Vop | 6V |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemp. | 25 graden |
| Opslagtemp. | -20-70 graad |
| GolfTemp. Coëfficiënt | ~0.02nm/graad |
Maattekening:
De ideale werktemperatuur is 25 graden.
Het wordt aanbevolen om de lokale kamertemperatuur te combineren om ervoor te zorgen dat de lasertemperatuur wordt geregeld op kamertemperatuur ± 5 graden om condensatie te voorkomen.
Populaire tags: 30w 981nm golflengte-gestabiliseerde vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










