75W 878,6nm vezelgekoppelde diodelaser
De toepassing van een golflengte van 878,6 nm verbetert de efficiëntie van de laser en vermindert de warmteontwikkeling. Vergeleken met andere golflengten heeft 878,6 nm een betere absorptiesnelheid en minder temperatuurafhankelijkheid, wat vooral belangrijk is voor vaste- lasers met hoog vermogen
Functies:
Golflengte van 878,6 ± 0,5 nm
diodebescherming voor een langere levensduur
Lage-stroom, fout-architectuur
Industry-leading wall-plug efficiency >50%
Veld-vervangbare, PowerCore-modus-stabiele glasvezel
Elektrisch geïsoleerde behuizing

Gegevensblad
Artikelnr.: FC8786DL75
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 878,6 ± 0,5 nm |
| Uitgangsvermogen | 75W |
| Spectrale breedte FWHM | 0,5 nm |
| Hellingefficiëntie | 9W/A |
| Vezel | |
| Vezelbuigradius | 75 mm |
| Diameter van de vezelkern | 400um |
| Vezel numeriek diafragma | 0,22NA |
| Vezellengte/vezelbeschermbuis | 2m/metalen jas |
| Vezelconnector | SMA905 |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 10A |
| Bedrijfsspanning Vop | 16.5V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 44% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 25~35 graden |
| Opslagtemperatuur | -20-70 graden |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | ~0,02 nm/graad |
Tekening
![product-1-1 IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
Veelgestelde vragen:
Wat is pakket?
Originele kartonnen verpakking. Of als eis van klanten.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
T/T of Western Union, voor uw keuze.
Populaire tags: 75w 878,6nm vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










