Hoog vermogen 350W 976nm Gestabiliseerde laserdiode
De 976nm 350W VBG gestabiliseerde golflengte diode laser is de nieuwste oplossing voor de Fiber Laser Pumping Market . Het ontwerp van de laserdiode biedt een hoge mate van feedbackbescherming van elke vezel lasergolflengte . De 976nm 350W VBG Stabilized Wavellengte Diode Diode Diode Diode Diode Diode Diode Diode Diode Diode Diode Diode Diode Diode Diode To Stabilise To Stabilise The Stabilis To Stabilis To Stabilis Golflengte .
Functies:
Gebaseerd op lasermodule met één brandspot;
Hoog uitgangsvermogen 350 W;
Hoge stabiliteit;
0.22NA 200μmcore multimode vezel;
Parallel las 2- pin afgesloten pakket;
Standaard centrale golflengte 976nm .
Toepassingen:
Medische zorg;
Pompbron;
Materiaalverwerking .

Spec -blad:
Item No .: FC976WS350
| Optisch | |
| Middengolflengte | 976 nm |
| Golflengtetolerantie | ± 1 nm |
| Uitgangsvermogen | 350W |
| Elektrisch | |
| Operationele huidige IOP | 25A |
| Drempelstroom ith | 2A |
| Bedrijfsspanning VOP | 40V |
| Vezel | |
| Vezelkerndiameter | 200um |
| Vezelsnumerieke opening | 0.22NA |
| Vezelconnector | Kaal |
| Thermisch | |
| Operationele temp . | 25 graden |
| Opslagtemp . | -20 ~ 70 graden |
| Golftemp . coëfficiënt | 0,03 nm/ graad |
Pakkettekening:

Populaire tags: High Power 350W 976nm gestabiliseerde leveranciers van laserdiode, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










