Beschrijving

Gestabiliseerde golflengte 100 W 976 nm+/-0.5 nm glasvezelgekoppelde diodelasermodule
Voor deze golflengte hebben we de golflengtestabilisatiefunctie:638.785,808.940.969.976.981 nm(±0.5-1nm)
Belangrijkste kenmerk:
laag stroomverbruik
Uitstekende optische stabiliteit
Toepassing:
Pompen,
Industriële processen (snijden, lassen, bekleding)
Onderzoek
- Uitstekende optische stabiliteit en laag stroomverbruik.
- Ze zijn verkrijgbaar in een breed scala aan golflengten, vermogensniveaus en vormfactoren.
- BrandNew is verkrijgbaar in een breed scala aan golflengten, vermogensniveaus en vormfactoren en kan ook op maat gemaakte golflengte-gestabiliseerde oplossingen configureren om aan uw exacte toepassingsvereisten te voldoen.
Artikelnummer: FC976WS110
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 976 nm±0,5 nm |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Spectrale breedte FWHM | 1nm |
| Hellingefficiëntie | 12.6W/A |
| Vezel | |
| Vezelbuigradius | >30 mm |
| Diameter vezelkern/bekleding/buffer | 105um/125um/250um |
| Vezel numeriek diafragma | 0.15NA |
| Vezellengte | 1-2m |
| Vezelconnector | Blote einde |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Lop | 10A |
| Drempelstroom Lth | 0.5A |
| Bedrijfsspanning Vop | 26.8V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 45% |
| Monitor fotodiode | Optioneel |
|
Thermistor bewaken |
Optioneel |
| Thermisch | |
| Testtemperatuur | 10-40 graad |
| Opslagtemperatuur | -20-80 graad |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | -0.02 nm/graad |
Tekening:

Populaire tags: gestabiliseerde golflengte vezelgekoppelde diodelaser leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










