10-bars diodelaserarray
Functies
De diodelaserarray met een beschermend venster.
Eenvoudige waterkoeling en geen hoge druk en water van hoge kwaliteit.
808nm gecombineerde optie met enkele golflengte of drievoudige golflengte
Uniforme energieverdeling
Innovatieve technologie van Laser Collimated Technology zorgt ervoor dat energie meer geconcentreerd is
Gebruikstips:
De werkelijke waterstroom door de laser is groter dan of gelijk aan 4,5 l/min;
De terminal gebruikt de klant om het filter gedurende 6 maanden te vervangen om ervoor te zorgen dat de waterstroom normaal is en ervoor te zorgen dat de laser op een veilige temperatuur werkt.


Gegevensblad
Artikelnr.: WC781VS600
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 755 nm, 808 nm, 1064 nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen per balk | 60W |
| Aantal staven | 10 |
| Pulsbreedte | Minder dan of gelijk aan 400 ms |
| Inschakelduur | Minder dan of gelijk aan 40% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ~50A |
| Drempelstroom Ith | ~10A |
| Bedrijfsspanning Vop | ~19V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 20 ~ 30 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 graad |
Maattekening:

Populaire tags: 10 bars diodelaserarray leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










