Beschrijving
12 bars Lasertel T6 diode laser stack
BELANGRIJKSTE KENMERKEN:
Compact formaat
Schone straalvorm
Hoge flexibiliteit en betrouwbaarheidAusn soldeerpakket
Lage druk- en waterstroomvereisten
Speciaal ontwerp voor ontharingstoepassing


Gegevensblad
Artikelnr.:WC808VS1200
| optisch | |
| Middengolflengte | 808nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen per bar | 100W |
| Aantal balken | 12 |
| Snelle as divergentie (FWHM) | 70 graden |
| Langzame as divergentie (FWHM) | 12Deg |
| Emitter grootte | 10x13,2 mm |
| elektrisch | |
| Huidige Iop bedienen | 100A |
| Drempelstroom Ith | 20A |
| Bedrijfsspanning Vop | 24V |
| Efficiëntie van energieconversie | 50% |
| thermaal | |
| Bedrijfstemperatuur | 25°C |
| Opslagtemperatuur | -40-80°C |
| Golflengte temperatuurcoëfficiënt | 0.3nm/°C |
Pakkettekening

Populaire tags: 12 bars lasertel t6 diode laser stack leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










