808nm 300W diodelaserstavenstapel
Laserdiodestapels worden gebruikt in een verscheidenheid aan medische en cosmetische toepassingen, waaronder ontharing, huidvernieuwing en het verwijderen van tatoeages.. 808nm 300W Diode Laser Bars Stack is een populaire keuze voor ontharingsbehandelingen.
de golflengte is 808 nm, wat zich in het infraroodbereik bevindt. Dit zorgt voor een diepere penetratie in de huid, waardoor het een ideale keuze is voor ontharing.
Functies:
Kwaliteitsgarantie is 18 maanden.
Aantal schoten: 20 miljoen
Lage kosten Lage MOQ: 1pc
Normale levertijd: 1-2 weken Snelle levering

Tekening:

Gegevensblad:
Artikelnr.: WC808VS300
Artikelnaam: 300W 808nm watergekoelde verticale stapeldiodelaser
| Optisch | |
| Centrum golflengte | 808 ± 10 nm |
| Uitgangsvermogen | 50W/Bar |
| Aantal staven | 6 |
| Werkmodus | QCW |
| Snelle asdivergentie | 38 graden |
| Langzame asdivergentie | 12 graden |
| Pulsbreedte | Minder dan of gelijk aan 400 ms |
| Inschakelduur | Minder dan of gelijk aan 40% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 50A |
| Drempelstroom Ith | 10A |
| Bedrijfsspanning Vop | 11V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 20~30 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 graden |
Populaire tags: 808 nm 300 W diodelaserstaven stapelen leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










