Diode laserbar module globaliPl
Overzicht
Functies:
100W per balk, 5Bars, totaal 500W
2,0 mm -worp tussen bars
Enkele of multi-golflengte 760 nm, 808nm, 1064nm in een enkele stackmodule
Laag thermisch weerstandspakket
Speciaal ontwerp voor GlobaliPl Laser Hair Removal Machine
Voordelen:
Er zijn de drie kernfactoren die rechtstreeks invloed hebben op de laserbetrouwbaarheid, prestaties en een lange levensduur, de kenmerken van de diode laserbalk zelf, het sinterproces en de pakkingtechnologie .
A . De diode laserbalk: we hebben geïmporteerd uit 's werelds topdiode laserbar fabrikanten (van de VS coherente en Duitsland Jenoptik)
b . Het sinterproces en de laserpakkettechnologie: zijn onze kerntechnologie -voordelen die leiden tot binnenlandse tegenhangers


Gegevensblad
Item No .: WC808VS500
| Optisch | |
| Middengolflengte | 808nm |
| Golflengtetolerantie | ± 10 nm |
| Uitgangsvermogen per bar | 100W |
| Aantal bars | 5 |
| Pulsbreedte | Minder dan of gelijk aan 400ms |
| Plichtscyclus | Minder dan of gelijk aan 40% |
| Elektrisch | |
| Operationele huidige IOP | 100A |
| Drempelstroom ith | 10A |
| Bedrijfsspanning VOP | 10V |
| Stroomconversie -efficiëntie | 50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 20 ~ 30 graden |
| Opslagtemperatuur | 0-55 diploma |
Pakkettekening


Populaire tags: diode laserbalkmodule GlobalIPL -leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










