300W diodelaserstapel
300W diodelaserstapel wordt veel gebruikt bij ontharingstoepassingen. De golflengte van deze diodelaserstapel is 808 nm. De golflengte van 808 nm biedt diepe penetratie van de haarzakjes met een hoog gemiddeld vermogen, een hoge herhalingsfrequentie voor een snelle behandeling. De 808 nm heeft een gematigd melanine-absorptieniveau waardoor het veilig is voor donkere huidtypes. De diepe penetratiemogelijkheden richten zich op de uitstulping en bol van de haarzakjes, terwijl de matige weefseldiepte-penetratie het ideaal maakt voor de behandeling van de armen, benen, wangen en baard.
Sollicitatie:
◆ Handgreep voor haarverwijderingsmachine
◆ Handvat van schoonheidsmachine


Specificatie:
| Optisch | |
| Golflengte | 808 nm |
| Werkmodus | QCW |
| Uitgangsvermogen per balk | 100W |
| Aantal staven | 3 |
| Staaf-tot-staafafstand | 3,4 mm |
| Snelle asdivergentie | ~38 graden |
| Langzame asdivergentie | ~12Deg |
| Pulsbreedte | 10-400 ms |
| Inschakelduur | 1-40% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 95-100A |
| Drempelstroom Ith | 17-25A |
| Bedrijfsspanning Vop | 5.5-6V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 40% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | 15~30 graden (geen condensatie) |
|
Opslagtemperatuur |
0-55 graden (geen condensatie) |
Andere modellen zijn beschikbaar op basis van uw keuzes, neem vrijblijvend contact met ons op

Populaire tags: 300W diodelaserstapelleveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










