Beschrijving
BNT800 808nm 800W Diode Laser Stack
Watergekoelde verticale stapels VS-serie (QCW)
◆AuSn harde soldeerassemblagetechnologie, Hogere betrouwbaarheid
◆Standard configuratie en klant-ontwerppakket
◆Optimized OE omzettingsefficiency

Gegevensblad
Artikelnr.: WC808VS800
| optisch | |
| Middengolflengte | 808nm |
| Golflengtetolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen per bar | 50W/Bar |
| Aantal balken | 16 |
| Pulsbreedte | ≤400ms |
| Duty Cycle | ≤40% |
| elektrisch | |
| Huidige Iop bedienen | ~45A |
| Drempelstroom Ith | ~10A |
| Bedrijfsspanning Vop | ~28V |
| Efficiëntie van energieconversie | ~50% |
| thermaal | |
| Bedrijfstemperatuur | 20 ~ 30 ° C |
| Opslagtemperatuur | 0-55°C |
tekening
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Populaire tags: bnt800 808nm 800w diode laser stack leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










