Beschrijving
Diodelaserstapel met lichtgeleidingskegel
Snelle details:
Compleet ontwerp: laserstack+lichtgeleidingskegel
Standaardformaat voor PZ-laserhandstuk:
Chip voor diodelaser geïmporteerd uit Duitsland met een lange levensduur en superkracht
Vermogen van 300W tot 1000W
Tyiple-golflengte: 755nm 808nm 1064nm
Compacte ontwerpen, eenvoudig te integreren
Lange garantietijd 20 maanden


Data papier
Artikelnummer: WC808VS1000
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 808nm |
| Golflengte Tolerantie | ±10nm |
| Werkmodus | QCW |
| Uitgangsvermogen: | 1000W |
| Aantal staven | 10 |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 38Deg |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 12Deg |
| Pulsbreedte | 100ms |
| Arbeidscyclus | 20% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom: | 100A |
| Drempelstroom | 10A |
| Werkspanning | 18V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 20~30℃ |
| Bewaar temperatuur | 0-55℃ |
Tekening

Populaire tags: diodelaserstapel met lichtgeleiderkegel leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










