Beschrijving
Reserveonderdelen Diode Laser Stack 300W 500W 600W
Functies
-AuSn hard-soldeer pakket, hogere stabiliteit
-Hogere energieconversie-efficiëntie
-Macrokanaalpakket, verzegeld huis
-Hogere betrouwbaarheid, langere levensduur
-2,0 mm steek tussen staven
-Tot 6-20 Bars in een enkele stapelmodule
-Single of multi-golflengte 760nm, 808nm, 1064nm in een enkele stapelmodule
-Actieve waterkoeling voor een optimale levensduur en vermogen
- Pakket met lage thermische weerstand

Data papier
| Optisch | |
| Centrum Golflengte | 808nm |
| Golflengte Tolerantie | ±10nm |
| Uitgangsvermogen per staaf | 50W/60W |
| Aantal staven | 10 |
| Pulsbreedte | ≤400ms |
| Arbeidscyclus | ≤40% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | ~50A/60A |
| Drempelstroom Ith | ~10A |
| Bedrijfsspanning Vop | ~19V |
| Efficiëntie van stroomconversie | ~50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur: | 20~30℃ |
| Bewaar temperatuur | 0-55℃ |
Tekening

Populaire tags: reserveonderdelen diode laser stack 300w 500w 600w leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, made in China










