100 W 808 nm laserdiodestaaf G-stack
Horizontaal gestapelde laserdiodes bestaan uit talrijke naast elkaar geplaatste diodelaserstaven. Deze gestapelde arrays kunnen worden gebouwd met 2 tot 20 diodebalken van 100 W QCW tot 300 W QCW. BrandNew biedt nog steeds mengdiodestaven met verschillende golflengten om een breed optisch emissiespectrum te verkrijgen, waarvan de prestaties zeer geschikt zijn voor het bouwen van efficiënte pompskim in een niet-gestabiliseerde omgeving in temperatuur.

Overzicht
Functie:
één balk
Werkmodus: QCW
Geleiding gekoeld
Horizontale stapel
Deze arrays zijn beschikbaar over een breed scala aan standaardgolflengten en kunnen worden verpakt op vrijwel alle gloednieuwe laserdiode-arrayplatforms, inclusief G- en Cs-pakketten.
Toepassingen:
Toepassingen die zo breed zijn als solid-state laserpompen, gerichte energiewapens, militaire afstandsbepaling en doelaanduiding, ontharing en lassen, profiteren allemaal van het hoge vermogen en de flexibele configuraties die deze stapels bieden.

Gegevensblad:
Artikelnr.: CC808HA100
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808 ± 10 nm |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Werkmodus | QCW |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 50 graden |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 10 graden |
| Spectrale breedte FWHM | 6 nm |
| Frequentie | 3 Hz |
| Pulsbreedte | 4ms |
| Inschakelduur | <2% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 100A |
| Drempelstroom Ith | 15A |
| Bedrijfsspanning Vop | 2V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | -45-+60 graad |
| Opslagtemperatuur | -55-+85 graad |
Pakkettekening:

Populaire tags: 100w 808nm laserdiode bar g-stack leveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










