Beschrijving
400 W 808 nm laserdiodestaafstapel
PulseLife G-stacks stellen een norm voor betrouwbaarheid voor verticale geleidingsgekoelde QCW-diodestapels.
Halfgeleiderlaserstapels van 2 tot 16 bar voor quasi-CW-bediening
Brandnew's proprietary PulseLife hard solder technology enables output powers of >100W/bar QCW and high operating temperatures, with reliability >109 schoten. Er zijn standaardpakketten verkrijgbaar met maar liefst 16 diodelaserstaven in één stapel.
Geleidingsgekoelde QCW-arrays voor pompen, verlichting en directe diodebehoeften.

Gegevensblad:
Artikelnr.: CC808HA400
| Optisch | |
| Centrale golflengte | 808 ± 10 nm |
| Uitgangsvermogen | 400W |
| Werkmodus | QCW |
| Snelle asdivergentie (FWHM) | 50 graden |
| Langzame asdivergentie (FWHM) | 10 graden |
| Spectrale breedte FWHM | 6 nm |
| Frequentie | 1-5hz |
| Pulsbreedte | 5-6ms |
| Inschakelduur | <2% |
| Elektrisch | |
| Bedrijfsstroom Iop | 400A |
| Drempelstroom Ith | 60A |
| Bedrijfsspanning Vop | 2V |
| Efficiëntie van stroomconversie | 50% |
| Thermisch | |
| Bedrijfstemperatuur | -45-+60 graad |
| Opslagtemperatuur | -55-+85 graad |
Pakkettekening:

Populaire tags: 400w 808nm laserdiodestaafstapelleveranciers, fabrikanten China, fabriek, groothandel, gemaakt in China










